Mnoho věcí je snazších, když máte po svém boku spolehlivého a silného partnera. To je to, za čím si společnost POSCH stojí, stejně jako jejich produkty, které Vám věrně sloužily a nadále slouží po celé generace. Díky Vaší zpětné vazbě v posledních 75 let se nám daří neustále vyvíjet a hledat pro vás lepší řešení. Proto jsme rádi, že vám můžeme představit nejnovější silné stránky od firmy POSCH!

  • Horizontální Štípačka Polly nově přichází se skvělou funkcí: díky novému zvedacímu zařízení (bod č.1 na fotografii níže) se při štípání palivového dřeva už nezapotíte! Novinkou je také možnost prodlouženého odkládacího stolu (bod č. 2 na fotografii níže).

  • AutoSplit 375 vyrábí palivové dřevo a třísky na podpal nyní s ještě větším výkonem! Od nynějška je možné používat klády o délce od 16 do 42 cm! Stále a znovu jsme dostávali žádosti o ulehčení balení třísek, které by zabránilo zasekávání – na to máme nové řešení: zařízení LogPack (viz obrázek níže) k balení třísek do pytlů nebo krabic! Oba produkty, jak AutoSplit, tak LogPack, jsou vybaveny funkcemi, díky nimž je balení obzvláště ergonomické a uživatelsky přívětivé.

  • Naše řezací a štípací stroje – SpaltFix K-650 a K-660 Vario – se postupně vyřazují. Ale není třeba se obávat: nástupce v podobě zařízení SpaltFix K-700 Vario, které bude zpracovávat kmeny až do průměru 70 cm je již připraven! Tento ještě výkonnější stroj bude možné ovládat pohodlně pomocí rádiového dálkového ovládání. Stisknutím tlačítka přesunete dřevo z příčného dopravníku přes separátor do řezací jednotky. Stisknutím dalšího tlačítka potom spustíte proces řezání a štípání. Pomocí optického měření se kmen před zahájením řezání změří (dojde k určení délky) a může se rozdělit tak, aby nezůstal žádný zbytek, anebo se kmen rozdělí na rovnoměrné kusy. Novinkou je také množství doplňků jako pohyblivé posezení pro obsluhu nebo zastřešení s osvětlením, které ochrání před sluncem i deštěm a ve večerních hodinách celý prostor osvětlí.

 

 

 

 

 

 

 

Více informací o těchto novinkách lze najít v originálním magazínu novinek POSCH zde (prozatím pouze v NJ)!