Veletrhy a prezentace

V termínu od 7. do 11. dubna 2024 se na brněnském výstavišti opět konal osvědčený trojlístek veletrhů BIOMASATECHAGRO a SILVA REGINA se zaměřením na obnovitelné zdroje energie a na prezentaci lesnické a zemědělské techniky. V letošním roce tyto veletrhy přivítaly téměř 65 tisíc návštěvníků, kteří mohli vidět více než 430 vystavovatelů ve čtyřech pavilonech a na přilehlých volných plochách.

Naši společnost bylo možné najít ve stáncích na venkovní i vnitřní ploše. V sekci veletrhu BIOMASA byly k vidění především kotle na spalování biomasy od  značek HARGASSNER a POLYTECHNIK a vlhkoměry od firmy HUMIMETER. Na venkovní ploše jsme zákazníkům představili stroje na zpracování palivového dřeva od společnosti POSCH, která tyto vysoce kvalitní technologie vyvíjí a vyrábí v rakouském Leibnitzu již více než 70 let – k vidění zde byla mj. absolutní novinka řezací a štípací automat SpaltFix S-376. V neposlední řadě se zde zákazníci mohli seznámit i s produkty firmy MAXWALD, která se specializuje především na výrobu strojů pro přibližování dřeva.

Článek, který s naší společností sepsaly brněnské veletrhy je k přečtení zde: ČLÁNEK.

Fotografie z akce naleznete níže.

V roce 2022 jsme se po nucené pandemické pauze opět mohli zúčastnit veletrhů, čehož jsme letos využili již na dvou akcích!

První z nich byl veletrh krbů, kamen  kotlů FOR THERM, který se konal v březnu v areálu PVA EXPO v pražských Letňanech. Zde jsme návštěvníkům představili novinky ve vytápění biomasou od rakouských společností HARGASSNER a POLYTECHNIK, které na českém trhu zastupujeme již více než 10 let. Velmi mile nás však překvapila návštěvnická účast, kdy jsme nevěděli co po dvouleté pauze očekávat a bylo velice příjemné se této akce opět zúčastnit.

Fotografie z akce naleznete níže.

V dubnu jsme se zúčastnili další akce, a to veletrhů SILVA REGINA a BIOMASA v Brně. Zde jsme obdobně jako na veletrhu FOR THERM představili kotle na spalování biomasy od značek HARGASSNER a POLYTECHNIK a vlhkoměry od firmy HUMIMETER, tak jsme představili i stroje na zpracování palivového dřeva od společnosti POSCH, která tyto vysoce kvalitní technologie vyvíjí a vyrábí v rakouském Leibnitzu již více než 70 let! I zde byla návštěvnost velmi příjemná a bylo nám potěšením se pobavit s každým návštěvníkem, co k našemu stánku zavítal.

Fotografie z akce jsou níže.

Pokud budete mít zájem vidět některé z námi dodávaných technologií (stroje, kolte, apod.), které máme skladem nebo jsou instalované u některého z našich zákazníků, tak se lze v případě zájmu dohodnout na návštěvě a shlédnutí technologie v provozu na domluveném místě.

 

V případě zájmu nás však prosím, nejdříve kontaktuje.