Vážení návštěvníci a obchodní přátelé,

V loňském roce se díky vlivu pandemie naše společnost žádné z větších výstavních akcí nezúčastnila, o to větší radost máme z toho, že Vám můžeme oznámit naši účast na výstavách a veletrzích v roce 2022!

 

FOR THERM (3. – 5. 3. 2022 / PVA EXPO PRAHA)

V termínu 3. – 5. 3. 2022 nás můžete potkat na veletrhu krbů, kamen a kotlů FOR THERM ve veletržním areálu PVA EXPO v Letňanech, kde nás najdete v hale č. 2 u stánku klastru Česká peleta. Představíme Vám zde novinky ve vytápění biomasou od rakouských společností HARGASSNER a POLYTECHNIK, ale také zařízení na měření vlhkosti od rakouské společnosti HUMIMETER. Firma HARGASSNER se již více než 37 let zabývá vývojem, výrobou a celosvětovým prodejem topných systémů na pelety, dřevní štěpku a kusové dřevo o výkonech od 6 kW až 2 500 kW. Firma POLYTECHNIK z rakouského Weissenbachu vyrábí a dodává kotle na biogenní paliva na klíč v rozsahu výkonů od 300 kW až do 30 000 kW. Více informací najdete na oficiálních stránkách veletrhu https://for-therm.cz/.

Pokud máte zájem se veletrhu FOR THERM zúčastnit, neváhejte nás kontaktovat a zajistíme Vám na tuto akci volné vstupenky!

 

SILVA REGINA a BIOMASA (3. – 6. 4 2022 / BVV BRNO)

V letošním roce se tento veletrh uskuteční v pozměněném duchu, vzhledem k tomu, že veletrh TECHAGRO (zemědělská technika) se přesunul kvůli situaci způsobené pandemií až na rok 2024. Letošní veletrh SILVA REGINA (lesnictví a myslivectví) a BIOMASA však bude naopak rozšířen o další obory – včelařství, sportovní rybolov a kynologii. Naše společnost na tomto veletrhu představí kompletní sortiment dodávaných technologií. K vidění zde budou, obdobně jako na veletrhu FOR THERM, kotle na spalování biomasy značek HARGASSNER a POLYTECHNIK a vlhkoměry od firmy HUMIMETER, tak zde představíme i stroje na zpracování palivového dřeva od společnosti POSCH, která tyto vysoce kvalitní technologie vyvíjí a vyrábí v rakouském Leibnitzu již více než 70 let! Více aktuálních informací o veletrhu naleznete zde https://www.bvv.cz/silva-regina/ .

Těšíme se s Vámi na viděnou!