SpaltFix K-650 Vario

Variabilní řezací štípačka

Vyrábí z velkých kmenů jemná polena s variabilně nastavitelnou délkou hrany v maximální kvalitě.

Efektivnější štípací systém stroje K-Vario spotřebuje výrazně méně energie a vyrobí tak výhodněji tenká polena v požadované velikosti. Celé kmeny s délkou do 65 cm jsou bez námahy a citlivě dopravovány k řezacímu zařízení PowerCut. Zbytek procesu štípání proběhne plně automaticky.

Tenká polena jsou silnou stránkou série K-Vario

SpaltFix K-Vario promění nejsilnější kmeny na čisté palivové dřevo s nastavitelnou délkou hrany.

SpaltFix K-650 Vario

Dokáže vyrobit na přání polena s délkou hrany 5 až 15 cm, roztříděná pro různé skupiny zákazníků. Vhodná řešení čištění a balení pro K-Vario zajišťují průběžně lepší výsledek kvality dřeva i vaší celkové rentability. Díky kombinaci PowerCut a AutoSplit vznikne jednotka, která slibuje větší efektivitu a tedy i zisk. Vysokou výchozí kvalitu kmenů tak lze optimálně zhodnotit. Díky profesionálnímu hydraulickému zařízení s kvalitními komponentami dosahuje SpaltFix v trvalém provozu plynule a průběžně nejvyšší výkon.

Po řezání se dřevo automaticky štípe

Plynule nastavitelný posuv určuje délku hrany polen, která automaticky rozštípne štípací nůž ve tvaru X silou 16 t. Hotová polena jsou dopravována pásovým dopravníkem k čištění a balení.

Vysoce kvalitní palivové dřevo s nastavitelnou délkou hrany

Jednoduchý princip štípání SpaltFix K-Vario zajišťuje rychleji a tedy efektivněji požadovaný výsledek. Vy se staráte jen o vtažení kmene a řezání, zbytek procesu štípání proběhne plně automaticky. S ovládáním pomocí joysticku máte celý proces pevně v rukou.

SpaltFix K-650 Vario: Vyšší výkon díky elektronickému řízení

Plně automatický AutoSplit je ovládán integrovanou řídicí jednotkou s uživatelsky příjemnou dotykovou obrazovkou. Snadno a rychle lze nastavit plynulou délku hrany od 5 do 15 cm. Štípání se automaticky spouští pomocí optického čidla na ukládacím pásu a při chybějících výřezech se zastaví, což výrazně zvyšuje bezpečnost provozu. Kromě toho se vypočítá a zobrazí přibližný objem dřeva (jen pro interní použití).

STACIONÁRNÍ S KABINOU
Naše nová kabina chrání před prachem, nečistotami a hlukem! V horkém létě vám práci zpříjemní klimatizace a v zimě zase nezávislé topení.
 

SpaltFix K-Vario Mobil: Pojede s vámi kamkoli!

Automatická řezací štípačka s traktorovým nebo automobilovým podvozkem je ihned a kdekoli připravena k použití! Zejména pro půjčovny strojů je automatická řezací štípačka s traktorovým nebo automobilovým podvozkem mobilním řešením pro profesionály. Kmeny tak můžete zpracovávat zvlášť efektivně, bezpečně a flexibilně na jakémkoli místě – a zcela podle vašich požadavků! Pohon zajišťuje traktor nebo naftový motor.