V době, kdy dochází na denní bázi k navyšování cen veškerých surovin a materiálů, se rozhodla firma Hargassner nabídnout svým zákazníkům záruku stabilní ceny na kotle na pelety, dřevo či štěpku na zimu 2021/2022.

Podmínky akce: Dodávka kotle musí proběhnout v období od 10. ledna 2022 do 4. března 2022. Kotel je třeba objednat u firmy DŘEVO – PRODUKT SV, přičemž příjem objednávek bude trvat jen tak dlouho, dokud budou stačit zásoby, resp. dodací kapacity. Nejpozdější příjem objednávek je k 31. říjnu 2021.

Výhrada: Zásobníky, akumulační zásobníky, kontejnery, výměnné kontejnery a vynašeče s táhly nejsou součástí záruky zimních cen. Kromě toho prosíme o pochopení, že přijímány budou pouze objednávky v dosavadní běžném rozsahu. Rovněž není možné přijímat souhrnné objednávky. Společnost Hargassner se pokusí dodržet Vámi požadovaný týden dodávky, vyhrazuje si však právo na příslušnou úpravu skutečného týdne dodání. Tato akce platí v uvedeném období nebo do odvolání! Nelze vyplatit v hotovosti. Právní nárok je vyloučen. Nelze kombinovat s ostatními akcemi.

Více o akci naleznete v informačním letáku níže: